بی ام و

شرکت خودروسازی بی ام و (BMW)

شرکت بی ام و یکی از فعالان صنعت خودروسازی است که همواره در بازار جهانی سهم بزرگی را به خود اختصاص می‌دهد. شرکت BMW همانند شرکت‌هایی چون بنز و پورشه جزء کارخانه‌های مهم آلمانی است. این برند آلمانی که از گران‌ قیمت‌ترین خودرو‌های جهان را تولید می‌کند توانسته در دسته برند‌های برتر دنیا قرار گیرد. یکی از ویژگی‌های خودرو‌های آلمانی پرقدرت بودن بدنه، موتور، سیستم تعلیق و جلوبندی است. تنوع و جذابیت در طراحی و ویژگی هر مدل همچنین ایمنی و امنیت بالا نیز از دیگر خصوصیات این خودرو‌های آلمانی است.

قطعات یدکی خودروی بی ام و

هنگامی که قطعات اصلی خودرو دچار نقص فنی و خرابی می‌شود اینجاست که اهمیت لوازم یدکی آشکار می‌گردد. همانطور که می‌دانید خرید لوازم جانبی اورجینال همچون لاستیک لنت ترمز دیسک چرخکمک فنر شمع موتور انواع روغن و فیلتر و ...خودروهای آلمانی نظیر بی ام و و پورشه و بنز سخت است. از یک طرف نمایندگان اصلی این خودروها در ایران کم است و از طرف دیگر تشخیص لوازم یدکی اصلی از تقلبی زمانبر و دشوار است. بنابراین بهتر است بدانید که اگر از قطعات یدکی تقلبی در خودرو استفاده شود اثرات منفی در دیگر قطعات خودرو دارد به طوری که می‌تواند کارکرد این قطعات را با مشکل مواجه سازد.

لوازم یدکی اصل بی ام و

برای اینکه عملکرد خودرو بازدهی خوبی داشته باشد و جان سرنشینان حفظ شود، خرید لوازم یدکی اصل بی ام و امری ضروری است. اگر از لوازم جانبی تقلبی استفاده شود احتمال تصادف افزایش می یابد. بنابراین لوازم یدکی اورجینال می‌تواند همانند قطعات اصلی ضامن سلامتی شما باشد.

تشخیص لوازم یدکی اصل

با دقت به اختلافات جزئی در قطعات اصلی با لوازم یدکی تقلبی می‌توان به راحتی لوازم جانبی فیک را تشخیص داد.به عنوان مثال رنگ بسته‌بندی یکی از فاکتورهایی که با کمی دقت کاملا نشان می‌دهد که محصول تقلبی است یا اصل. بسته بندی لوازم یدکی خودروهای آلمانی با رنگ‌های خاص و متفاوتی تولید شده‌اند به طوری که بسته بندی لوازم یدکی تقلبی به هیچ عنوان با بسته بندی اصلی یکسان نیست. بنابراین کافی است در رنگ و نحوه بسته بندی قطعات یدکی BMW دقت نمایید تا به اصل بودن آنها پی ببرید.

هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت