درباره ما

یدک لند، فروشگاه مورد علاقه خودروی دلبند شماست :)

 

یدک لند با بهره‌گیری از تخصص و توان بالقوه گروهی از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه ‌قطعات یدکی و متعلقات مصرفی خودرو شروع به فعالیت نموده و با گذشت مدت کوتاهی از تأسیس با بکارگیری کارکنان جوان ، مشتاق و متخصص در گرو مدیریتی پویا توانسته است به سطح قابل قبول سازمانی در ارائه خدمات به مشتریان محترم در حوزه خودرو دست یابد.

یدک لند افتخار دارد که به مدد و یاری خداوند متعال و با تلاش پرسنل خود در کشور به عنوان یک مجموعه داخلی مورد اعتماد مردم ، به ارایه مشاوره ، تامین و تضمین قطعات مورد نیاز هم وطنان گرامی بپردازد.

تمرکز ما همواره بر صاحبان خودرو است ، ما می خواهیم که شما در نهایت امنیت و آسایش بیشترین بهره را از وسیله نقلیه خود ببرید. ما همچنین گزینه های بهتری نسبت به فروشندگان محلی در اختیار شما قرار می دهیم. بهترین کیفیت لوازم و قطعات را با پایین تر قیمت می توانید در یدک لند پیدا کنید. ما متعهد می شویم قطعات اورجینال خودرو شما را با قیمتی باورنکردنی  به شما عرضه کنیم و کیفیت و اصل بودنشان را با ضمانت بازگشت 5 روزه کالا تضمین می کنیم.

در یدک لند پول و زمان شما همسنگ خوشنامی و اعتبار ما در این تجارت برایمان بسیار ارزشمند است و متعهدیم که سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن ، هر کجا که باشید ، به دستتان برسانیم.

 

                                                                                   هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت