درباره یدک لند بیشتر بدانید

پس از سال‌ها فعالیت و کسب تجربه‌های فراوان در زمینه فروش قطعات خودرو به شیوه سنتی، بر آن شدیم که فعالیت خود را به صورت آنلاین نیز گسترش دهیم تا خریداران بتوانند به سادگی ملزومات خودروی خود را از طریق اینترنت نیز تهیه نمایند. از سویی دیگر استقرار فروشگاه‌های خرید و فروش لوازم خودرو در مراکز شهرها به خصوص شهر تهران، لزوم داشتن فروشگاه اینترنتی را برای تیم یدک لند پر رنگ‌تر کرد که در نهایت ایده راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی یدک لند کلید خورد و راهی تازه را به سوی ما گشود.

از آن زمان تا کنون چند سالی می‌گذرد و در طول این زمان سعی ما بر آن بوده که همواره خدمتی بی‌نقص را ارائه دهیم تا خریداران هنگام مراجعه و مشاوره، با اطمینان بالا خریدی مناسب را پیش روی خود داشته باشند. به همین منظور از آغاز تیمی متخصص را برای فروش قطعات گوناگون خودرو در نظر گرفته‌ایم و هر روزه تلاش‌مان بر این است تا فروشگاه آنلاینی کامل از مشخصات و ویژگی‌های محصولات مختلف در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهیم.

با نگاهی اجمالی به سایت فروشگاه یدک‌لند در خواهید یافت که هر آنچه خودروی شما بدان نیازمند است را می‌توانید در زمانی اندک و با مطالعه خصوصیات محصول، خریداری کنید.

یدک لند با دارا بودن نماد اعتماد دو ستاره و همچنین نشان ملی ثبت می‌کوشد تا برای کاربران و مشتریان خود اطمینان خاطر از خریدی امن و خوب را ایجاد کند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر از فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد خرید کنید.

در فروشگاه اینترنتی یدک لند انواع لاستیک خودرو، لنت ترمز، دیسک ترمز، روغن، شمع و دیگر قطعات خودرو به صورت اورجینال به فروش می‌رسد. با توجه به گسترش سودجویان و فروش قطعات تقلبی در بازار، ضمانت ما فروش قطعات و لوازم اصل و اورجینال خودرو است. در یدک لند تنها قطعات اصل به فروش می‌رسند پس شما می‌توانید با آسودگی خاطر اقدام به خرید از یدک لند کنید.

در هنگام تحویل کالا اگر کالای تحویلی با کالای سفارش داده شده مغایرت داشت از دریافت آن خودداری نمایید. همچنین طبق قوانین وزارت صنعت، معدن و تجارت (نماد اعتماد) در صورت مغایرت کالای تحویلی، در صورت استفاده نشدن، شما تا ۷ روز فرصت دارید تا آن را به فروشگاه یدک لند مرجوع نمایید.

کمک به بهتر شدن یدک لند

توضیح محصولات توسط نیروی انسانی در یدک لند درج می‌شود لذا هر چند نادر اما امکان وجود اطلاعات غلط در توضیح محصولات وجود دارد. با گزارش اشکال و یا اطلاعات به اشتباه درج شده در توضیحات محصولات می‌توانید به ما در بهتر شدن یدک لند کمک کنید.

همچنین می‌توانید با انتقادات و پیشنهادات خود به ما در توسعه یدک لند کمک شایانی کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت