لیست محصولات کمپانی کومهو

بنر لاستیک کومهو

کمپانی کره ای کومهو فعالیت خود را از سپتامبر 1960 با نام لاستیک سام یانگ آغاز نمود و در دهه 70 میلادی با مشارکت کمپانی لاستیک یونی رویال امریکا و راه اندازی کارخانه دوم خود در Songjung با تجهیزات و تکنولوژی این کمپانی لاستیک امریکایی به عنوان پیشرو در صنعت لاستیک کره جنوبی به بازار جهانی راه یافت.

فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لاستیک کومهو در ایران، کاملترین مجموعه از تایرهای کمپانی کومهو را با گارانتی رسمی 5 ساله خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.


معرفی کمپانی لاستیک کومهو



کمپانی کره ای کومهو فعالیت خود را از سپتامبر 1960 با نام لاستیک سام یانگ آغاز نمود و در دهه 70 میلادی با مشارکت کمپانی لاستیک یونی رویال امریکا و راه اندازی کارخانه دوم خود در Songjung با تجهیزات و تکنولوژی این کمپانی لاستیک امریکایی به عنوان پیشرو در صنعت لاستیک کره جنوبی به بازار جهانی راه یافت و با افتتاح کارخانه سوم در Songyung و انتقال ساختمان مرکزی به سئول پایتخت کره جنوبی نام کومهو را برای ادامه رشد پرسرعت خود برگزید.


کارخانه لاستیک کومهو


در دهه نود با آغاز به کار کارخانه Koksung و 5 مرکز تحقیق توسعه در آسیا، اروپا و امریکای جنوبی، لاستیک کومهو با موفقیت های پی در پی در ارائه سری لاستیک های Power  Racer، VR Tire، Izen Snow، High End Tire Xelex، Auto Power، Power Racer II، New و در نهایت Solus و Run Flat، لاستیک کومهو برای اولین بار در بین 10 کمپانی برتر لاستیک جهان قرار گرفت.





کومهو با تکیه بر بیش از 50 سال تجربه تولید و شرکت پیوسته در مسابقات رالی پاریس-داکار، موتو اسپرت، 24 ساعته لمان، فرمول وان و اتو جی پی ( به عنوان تامین کننده رسمی)، همواره سعی بر نوآوری در فن آوری و ارتقای کیفیت محصولات خود در کنار حفظ قیمت مناسب و رقابتی داشته و توانسته با تولید سالانه 65 میلیون تایر، در 180 کشور از جمله ایران لاستیک کومهو را به فروش برساند.


فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لاستیک کومهو در ایران، کاملترین مجموعه از تایرهای کمپانی کومهو را با گارانتی رسمی 5 ساله خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.


بیشتر


هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت