لیست محصولات کمپانی نکسن

برند لاستیک نکسن

نکسن کمپانی کره ای خوش نام صنعت لاستیک سازی با بیش از 70 سال سابقه ،در 1942 فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده لاستیک در کره جنوبی تحت نام HEUNG-A Tire Company آغاز نمود و در سال 2000 به نکسن تغییر نام داد.

فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لاستیک نکسن در ایران، کاملترین مجموعه از تایرهای کمپانی نکسن را با گارانتی رسمی 5 ساله خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.

معرفی کمپانی لاستیک نکسن :  نکسن کمپانی کره ای خوش نام صنعت لاستیک سازی با بیش از 70 سال سابقه ،در 1942 فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده لاستیک در کره جنوبی تحت نام HEUNG-A Tire Company آغاز نمود و در سال 2000 به نکسن تغییر نام داد.


کارخانه لاستیک نکسن


در سال 2007 کارخانه ای در چین و سال 2012 یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه های تولید لاستیک را با ظرفیت سالانه 20 میلیون تایر در شهر چانگ یانگ کره جنوبی افتتاح نمود. نکسن هم اکنون در 120 کشور شبکه گسترده فروش دارد و در ایران نیز به عنوان برندی قابل اعتماد شناخته شده است.


نکسن تولید کننده بزرگ و معتبر کره جنوبی 15 سال پیش با هدف نفوذ به بازار اوپا برند تجاری لاستیک رودستون را به جهان معرفی کرد. درگذر زمان لاستیک رودستون با تکیه بر بیش از 50سال تجربیات نکسن در تولید لاستیک، قیمت بسیار مناسب به همراه کیفیت عالی، که نتیجه استراتژی موثر توسعه و ارتقای فن آوری و تجهیزات تولید بوده به برندی مطمئن و اقتصادی در بیش از 180 کشور از جمله ایران شناخته شده است.

لاستیک نکسن با تکیه بر نوآوری، توسعه و ارتقای فن آوری و تجهیزات تولید لاستیک موفق به دریافت مهترین جوایز جهان از جمله IF Design در سال 2011، Dot Design سال 2012، G-Mark سال 2013 و IDEA گردید و با ارائه کیفیت عالی به همراه قیمت مناسب و مشتری مداری با کسب اعتماد کمپانی های بزرگ خودروسازی همچون میتسوبیشی، نیسان، رنو، کیا، هیوندای، فیات، روور، کرایسلر و... سهم خود از بازار فروش لاستیک را به بیش از 2 بیلیون دلار رسانده است.


فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لاستیک نکسن در ایران، کاملترین مجموعه از تایرهای کمپانی نکسن را با گارانتی رسمی 5 ساله خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.
بیشتر


هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت