لیست محصولات کمپانی کویرتایر

انواع لاستیک کویر تایر


خودروسازی و تولید انواع قطعات خودرو، امروزه به یکی از پر سودترین مشاغل دنیا مبدل گشته است. قطعات جانبی خودروهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارند و این امر سبب تنوع در تولید این محصولات گشته است.


کویر تایر یک کارخانه تولید لاستیک خودرو در ایران است. این کارخانه معروف در اسفند ماه سال ۱۳۶۶ ه.ش کلنگ زنی شد. اتمام ساخت پروژه لاستیک سازی کویر تایر، در مهر ماه سال ۱۳۷۷ ه.ش صورت پذیرفت. مساحت کلی این کارخانه عظیم حدود ۱۱۲۰۰۰۰ متر مربع است.


کارخانه لاستیک سازی کویر تایر در کیلومتر ۱۱ جاده بیرجند به کرمان قرار دارد و دفتر مرکزی آن در شهر بیرجند واقع شده است. تولید انواع تایرهای خودروهای سبک و سنگین از جمله فعالیت‌های این شرکت محسوب می‌شود.


شرکت کویر تایر در ساخت محصولات خود از تکنولوژهای به روز دنیا استفاده می‌کند. برای مثال در ساخت تایرهای رادیال استیل بلت کویر تایر، از تکنولوژی شرکت ماتادور جمهوری اسلواکی و در ساخت تایرهای بایاس از تکنولوژی شرکت پیرلی ایتالیا استفاده می‌گردد.


انواع لاستیک کویر تایر، علاوه بر ایران، در بازارهای بین المللی نیز طرفداران بسیاری دارد. کیفیت بالا، دوام و طول عمر زیاد از جمله ویژگی‌های لاستیک‌های تولیدی شرکت کویر تایر هستند.


خرید لاستیک کویر تایر


کویر تایر یکی از برندهای معروف کشور در زمینه تولید انواع تایر خودرو است. این شرکت با تولید تایرهای بایاس و رادیال، سهم زیادی از تولیدات بازارهای داخلی را به خود اختصاص داده است.


سید محمد حسین زینلی، مدیر عامل شرکت کویر تایر با به کارگیری علم روز دنیا، سعی در تولید محصولات جدیدی دارد که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد بیشتری باشند. این امر می‌تواند تاثیر زیادی در روند صادرات تولیدات این شرکت داشته باشد.


اما نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر متعددی، محصولات شرکت کویر تایر را به مشتریان عرضه می‌کنند. فروشگاه اینترنتی یدک لند یکی از فروشگاه‌های اینترنتی عرضه انواع لاستیک‌های کویر تایر است. این فروشگاه، پیشینه زیادی در عرصه فروش لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو دارد.


از فروشگاه اینترنتی یدک لند خرید لاستیک کویر تایر را با قیمت مناسب انجام دهید.هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت