لیست محصولات کمپانی جی پلنت

لاستیک نکسن جی پلنت


از میان تولیدکننده‌های بسیاری که در حوزه قطعات و لوازم جانبی خودرو فعالیت می‌کنند آنهایی توانسته‌اند نامی خوش از خود برجای گذارند که کیفیت را در تولیدات خود مد نظر قرارداده‌اند. مطمئنا شما نیز بارها و بارها نام لاستیک نکسن را شنیده‌اید و یا حتی خرید لاستیک ماشین خود را از این برند خوش نام انجام داده‌اید. نکسن تایر، شرکتی کره‌ای است که اخیرا زیر مجموعه‌ای از خود را با نام لاستیک جی پلنت به بازار جهانی معرفی کرده است.  


بله، لاستیک جی پلنت جزوی از نکسن تایر است. در حال حاضر این برند تازه وارد، در کشور کره تایرهایی را با همان کیفیت تایر نکسن تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.


کیفیت تایر J planet


ما عاشق طبیعتیم و برای منابع طبیعی ارزش قائلیم.


این شعار شرکت جی پلنت است که نشان دهنده تولیدات سبز آنهاست. به این معنی که تولید تایر جی پلنت با کمترین آلودگی همراه است و پایین‌ترین آسیب را به محیط زیست و منابع طبیعی با ارزش زمین وارد خواهد کرد. تولید تایر با کمترین آلودگی ویژگی بسیار مهمی برای تایرها است به خصوص که امروز افراد زیادی هستند که حفاظت از طبیعت را به شکل یک قانون در زندگی خود درآورده‌اند. این افراد می‌توانند تایرهای این شرکت کره‌ای را با خیالی آسوده تهیه نمایند.


تایرهای این شرکت، از آزمون‌ها و تست‌هایی سخت و متنوع عبور می‌کنند تا به تولید و عرضه انبوه برسند. در واقع تیم تحقیق و توسعه جی پلنت، هر روزه به دنبال راهی برای بهتر شدن تایرهایشان هستند و به طور پیوسته در تلاشند تا به فناوری نو برای افزایش طول عمر لاستیک و به حداقل رساندن آلایندگی‌های ناشی از تایر دست یابند و آنها را در تولیدات خود به کار گیرند. این تیم تحقیقاتی به ویژه تمرکز خود را بر روی کاهش آلاینده‌های ناشی از تایر قرار داده و در تلاش است تا آلودگی تایرها را تا 35 درصد یا حتی بیشتر کاهش دهد.


انواع لاستیک جی پلنت (j planet)


همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، دامنه تولیدات تایر این شرکت، گسترده بوده به طوری که از انواع لاستیک‌های سواری، آفرودی و SUV گرفته تا لاستیک‌های مناسب ماشین‌های سنگین و کامیون را شامل می‌شوند. این یعنی مجموعه‌ای کامل از لاستیک که شمار زیادی از خریداران مختلف را در بر خواهد گرفت.


انواع مختلف و شکل‌های گوناگون آج که مهندسان این شرکت برای تایرهایشان طراحی کرده‌اند سبب شده تا جی پلنت برای هر مدل از خودرو در هر جاده‌ای عملکردی بی‌نظیر از خود به نمایش گذارد. این شرکت برای بودجه شما ارزش قائل است و در مقابل هزینه افراد برای خرید لاستیک، کیفیتی ارزشمند را ارائه می‌دهند.


کیفیتی بالا و قیمت لاستیک جی پلنت j planet


لاستیک جی پلنت به عملکرد عالی و قیمت مناسب شهرت پیدا کرده است. بازخورد و نظرات مشتریان بی‌شماری در سطح دنیا گواه قیمت مناسب در برابر کیفیت بالای این تایر است. به ویژه آن که خریداران جی پلنت در سراسر دنیا لاستیک‌های SUV این شرکت را به دلیل کارایی بالا و کیفیت فوق‌العاده به دیگران نیز توصیه می‌کنند. همین موضوع نشان‌دهنده ارزش بالای خرید لاستیک جی پلنت است.


در این شاخه مجموعه‌ای کامل از لاستیک‌های جی پلنت پیش روی شماست که با توجه به مدل خودروی خود می‌توانید تایر مناسب را انتخاب و با مناسب‌ترین قیمت تایر جی پلنت خود را تهیه نمایید و از سواری با آن لذت ببرید.هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت