لیست محصولات کمپانی میشلن

بنر لاستیک میشلن

لاستیک میشلن در سال  1889 در Clemont Ferrand فرانسه توسط برادران Michelin تاسیس گردید و امروزه با تولید سالانه 187 میلیون لاستیک در 68 کارخانه در 17 کشور جهان و بیش از 110 هزار کارمند، به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ لاستیک، 20 درصد از سهم بازار جهانی در 170 کشور را در اختیار دارد.

فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لاستیک میشلن در ایران، کاملترین مجموعه از تایرهای کمپانی میشلن را با گارانتی رسمی 5 ساله خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.


معرفی کمپانی لاستیک میشلن


لاستیک میشلن در سال  1889 در Clemont Ferrand فرانسه توسط برادران Michelin ( ادوارد و اندرو ) تاسیس گردید و با معرفی لاستیک رادیال، اختراع انقلابی خود در سال 1946 در مقابل لاستیک‌های قدیمی بایاس-پلیمر توانست سهم بزرگی از بازار لاستیک اروپا را در اختیار خود درآورد.


کارخانه لاستیک میشلن


در سال 1968 کمپانی لاستیک میشلن با افتتاح اولین دفتر فروش در امریکای شمالی گامی بزرگ در مسیر جهانی شدن برداشت. در سال‌های بعد لاستیک میشلن با تملک دو کمپانی اصیل امریکایی به نام B.F. Goodrich و Uniroyal، در کنترل گرفتن Taurus مجارستان و برند لهستانی Kormoran، نام خود را در سطح بزرگترین تولیدکنندگان لاستیک جهان قرار داد.


 لاستیک میشلن با شرکت گسترده در مسابقات موتوجی‌پی و فرمول‌وان و ثبت بیش از 100 اختراع در صنعت لاستیک سازی همچون Run Flat Tyre، Pax System ، Tweel، X Won، Agri، Active wheel امروزه به عنوان دومین کمپانی بزرگ تولید لاستیک در جهان با تملک بی اف گودریچ، کلبر، تیگار، ریکن، کرمران، یونی‌رویال به تولید لاستیک برای شاتل‌های فضایی، هواپیما، خودروهای سواری، سنگین، تجهیزات صنعتی، موتورسیکلت و دوچرخه مشغول است.

لاستیک میشلن با تولید سالانه 187 میلیون لاستیک در 68 کارخانه در 17 کشور جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس، ایتالیا، لهستان، اسپانیا، آمریکا، کانادا، برزیل، تایلند و ... و بیش از 110 هزار کارمند، 20 درصد از سهم بازار جهانی در 170 کشور جهان را در اختیار دارد.


بیشتر


هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت