لیست محصولات کمپانی میشلن

لاستیک میشلن


بازار رقابتی صنعت تایر، روز به روز در حال پیشرفت زیادی است. همین سرعت بالا دیگر جایی را برای رقیبان کوچک باقی نگذاشته است و آن‌ها را تقریباً خارج از گردونه این رقابت‌ها می‌دانند. یکی از جدی‌ترین رقبای شرکت‌های تایرسازی، کمپانی میشلن است.


شرکت میشلن یک تولیدکننده بزرگ لاستیک است که در سال 1889 توسط دو برادر به نام‌های ادوارد و آندره میشلن در فرانسه تأسیس شد. از موقع تأسیس این شرکت، اختراعات زیادی از آن‌ به ثبت رسید که مهم‌ترین آن‌ها تولید تایرهای شعاعی بود. در سال 1934 ، میشلن تایری را معرفی کرد که در صورت سوراخ شدن، روی یک پوشش مخصوص کف ‌مانند حرکت می‌کرد.  طرحی که اکنون به عنوان تایر خود پشتیبانی کننده شناخته می‌شود.


شعاری که این شرکت سرلوحه کاری خود قرار داده است، " راهی بهتر رو به جلو" نام دارد. و بر اساس همین شعار به اطمینان حاصل‌کردن از اینکه حمل نقل مشتریانشان امن‌تر، پاک‌تر، لذت‌بخش‌تر، قابل دسترس‌تر و حافظ محیط زیست باشد، پرداخته‌اند.


باور آن‌ها این است که چیزی بیشتر از جلوه زیبای یک تایر وجود دارد تا توجه را به خود جلب کند. این شرکت که سازنده تایرهای انواع خودروهای معمولی و مسابقه‌ای، تایرهای هواپیمایی، تراکتورها، تریلرها و موتورهای مسابقه‌ای است، با به‌کارگیری هزاران کارمند خود از سرتاسر دنیا و از ملیت‌های مختلف، در قسمت‌های تحقیقی، صنعتی، خدماتی، توزیعی و طراحی، محصولی با بهترین کیفیت را در اختیار خریداران آن قرار می‌دهد. آن‌ها با به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا از جمله نانو، بیوتکنولوژی، تسلط بر فرایندهای شیمیایی پیچیده و پرینت سه بعدی، محصول خود را به بهترین شکل عرضه می‌کنند. این شرکت، به دلیل دوستدار محیط زیست بودن، از منابع طبیعی تجدیدپذیر به منظور ساخت تایرهای با کیفیت، بهره می‌برد.


شاید جالب باشد که بدانید، بیش از ۳۵۰ متخصص مختلف فقط در ساخت یک تایر میشلن به یکدیگر کمک می‌کنند و خود این امر نشان‌دهنده علت گسترش بالای آن‌ها در بازار جهانی است.


خرید لاستیک میشلن


در خرید لاستیک میشلن نکته‌ای که حائز اهمیت است مناسب بودن سایز و نوع لاستیک با خودروی شماست. در فروشگاه اینترنتی یدک لند انواع لاستیک میشلن با کیفیت بالا عرضه شده‌اند و شما می‌توانید به منظور خریدی مطمئن و درست تمامی محصولات را بررسی کرده و یا با کارشناسان فروش یدک لند در خصوص مدل لاستیک مناسب خودروتان مشورت نمایید.هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت