لیست محصولات کمپانی ام‌اچ‌کو

شرکت پارسیان فریکشن شرق (ام‌اچ‌کو) فعالیت خود در زمینه تامین و توزیع لنت ترمز انواع خودروهای سبک و سنگین را در سال 1391 با ثبت برند تجاری MHCO BRAKE PADS AND BRAKE SHOES آغاز نمود و با بکارگیری متخصصین برجسته و مشاورین بین المللی و صرف هزینه های تحقیقاتی با هدف انتخاب و ارائه بهترین محصول از لحاظ کیفی، تناسب با شرایط آب و هوایی ایران، تنوع فرمولاسین برای پاسخگویی به سطوح متفاوت الزامات انواع خودروهای موجود در ایران و تطابق با آخرین استاندارد های داخلی و خارجی در کنار قیمت رقابتی ، موفق به کسب سهمی بزرگ از بازار لنت ترمز ایران گردید.

فروشگاه اینترنتی یدک لند مفتخر است به عنوان نماینده فروش لنت ترمز ام‌اچ‌کو در ایران، کاملترین مجموعه از لنت ترمز‌های ام‌اچ‌کو را با گارانتی بدون قید و شرط 6 ماهه خدمت هموطنان گرامی ارائه می نماید.

آشنایی با برند MHCO :


شرکت طرف قرارداد برند ام‌اچ‌کو از بزرگترین تامین‌کنندگان قطعات یدکی و لوازم مصرفی خودرو، شامل قطعات OEM برای خودروسازان، و قطعات یدکی با برند های متنوع برای مصرف کنندگان خودرو، با دامنه ای گسترده ای از تولیدات برای موتور و سیستم سوخت رسانی، سیستم انتقال قدرت،فرمان و تعلیق، گرمایش و سرمایش، سیستم ترمز و... با پوشش اکثریت خودروهای آسیایی، اروپایی و امریکایی از کیا، هیوندای، تویوتا و نیسان گرفته تا فورد و جنرال موتورز می باشد.


این شرکت با طیف گسترده ای از قطعات یدکی و لوازم مصرفی و تعهد به شرکای بزرگ تجاری جهت برآورد انتظارات روزافزون خودروسازان پرآوازه در زمینه فن‌آوری تولید، کیفیت محصول و فرم و عملکرد مناسب ، با مجموعه ای از برترین کارخانه‌ها و تولیدکنندگان چینی، با ملکیت برندهای درخشانی چون AUTONOVA، MASTERBRAKE، TOPGEAR و .... به عنوان پیشروترین کمپانی چین شناخته می شود.


لنت ترمز MHCO با بیش از 500 نوع محصول، بیشترین پوشش خودرویی را نسبت به دیگر برندهای موجود در ایران دارد و گزینه ای ایده آل برای ترمزگیری بی صدا، مطمئن و بدون تولید گرد-و-غبار و آلودگی با قیمتی رقابتیست.

بیشتر

هیچ محصولی وجود ندارد

To be determined ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت